Novinky a história portálu www.eubytovanie.sk - ubytovanie na Slovensku :

 

 

Napísané 24. 12. 2009:

Trochu málo o www.eubytovanie.sk – ubytovanie na Slovensku :

 

Náš portál eubytovanie.sk vznikol v roku 2009. Ako napovedá trochu aj názov, vznikol s myšlienkou ponúkať informácie o ubytovaní, ubytovacích zariadeniach na Slovensku, a aby prinášal informácie o cestovaní a cestovateľských zaujímavostiach na našom krásnom Slovensku.

Na hlavnej stránke máme vyobrazené zariadenia poskytujúce ubytovanie na Slovensku na prehľadnej mape Slovenska od google. Mapa sa dá prepnúť, priblížiť, každé zariadenie je zobrazené jednoduchou značkou.

Pýtate sa prečo ďalší katalóg?

Áno, na slovenskom internete je veľa rôznych katalógov zariadení poskytujúcich ubytovanie. Avšak väčšina z nich je platených, a platené registrácie sa pohybujú rádovo v stovkách EUR. Áno, aj v našom katalógu je možnosť platenej registrácie, ale rozdiel je v cene a v službách. Náš katalóg ponúka rozsiahle info o zariadení, cenník, možnosť kontaktovať priamo prenajímateľa, možnosť hodnotiť zariadenie poskytujúce ubytovanie a priame kontakty na prenajímateľov. Naše služby sú veľmi kvalitné, a skvalitňovanie niečo stojí.

Avšak základná registrácia je bezplatná a obmedzuje iba fotogalériu, ale pre malé zariadenia poskytujúce ubytovanie na Slovensku, ktoré niesú schopné platiť stovky EUR a nedostanú sa do konkurenčných draho platených katalógov ubytovacích zariadení je registrácia v našom katalógu výhodná.

Pre menšie ubytovacie zariadenia ktoré nemajú vlastnú stránku ponúkame možnosť vytvorenia stránky v tvare názovvášhozariadenia.eubytovanie.sk . Máme kontakty na kvalitných programátorov a ľudí ktorý sa pohybujú v oblasti internetového marketingu.

Pýtate sa prečo platená registrácia?

Pri platenej registrácii získavate možnosť doplniť k svojim informáciám aj rozsiahlu fotogalériu, ďaľej vašu ikonku na úvodnej mape zväčšíme a odlíšime farebne, a vaše zariadenie poskytujúce ubytovanie bude prednostne zobrazované aj na hlavnej stránke, aj na všetkých podstránkach. A ešte jedna výhoda, platené registrácie a reklama na našom portáli je lacná. Viac info v sekcii reklama.

Ak budete mať akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na kontakty uvedené v sekcii kontakty.